DECOTRANS ART FASHION 
MODA SANAT 
Ingilizce 

DecoTransArt Transfer Filmleri:
DecotransArt; plastik, pvc, u-pvc,, tasarım, moda, otomotiv ve kaplama, döşeme gibi çok çeşitli alanlarda uygulanabilen teknolojik ve çok yönlü bir üründür. DecotransArt herhangi bir tasarımı veya deseni ( patina) farklı malzemelere transfer etmek için geliştirilmiş yüksek kalitede transfer filmdir. Hemen hemen her tür sentetik malzemeler bu sayede dekore edilebilir. 

Tasarımda DecotransArt: 

Plastik, vazo, kask, panel, pişirme ürünleri ve iç / dış cam uygulamaları DecotransArt’ın bazı uygulamalarıdır. En önemli özellikleri hızlı uygulama imkanı ve hem üç boyutlu hem de düz yüzeylere uygulanabilmesidir. Mobilya ve paneller dekoratif desenler uygulanarak parlak ya da lake olarak dekore edilebilir. Aynı zamanda DecotransArt lamine camlarda kullanılan güvenlik filmlerine de transfer edilebilir. 

 

Pvc malzemeler için Decotrans Art : 

Istenilen desen / patina , u- pvc / pvc malzemenin (panel, upvc profil, plaka vb yassı ürün) laminasyon yönetimiyle transfer edilir. Tutkal veya primer gerektirmez. Tranfer işlemi gerçekleştikten sonra taşıyıcı film sökülüp atılır.Pratik, ekonomik ve kaliteli bir transfer yöntemidir. Plastik kapılar ve cephe kaplamaları gibi uygulamalar  için tercih edilmektedir.

DecotransArt ile dekore edilmiş ahşap görünümlü u-PVC profil profiller levha panel
DecotransArt ile dekore edilmiş ahşap görünümlü u-PVC ürünler

Moda dünyasında DecotransArt: 

Transfer filmlerimizdeki desen ve tasarımlar ; deri, ekonomik deri veya sentetik materyallerden imal edilen çanta, ayakkabı, bavul, çizme, kemer ve cüzdan gibi moda aksesuarlarına transfer edilebilir. Böylece bu ürünler üzerinde hayal edilebilen ve bir imaja dönüştürülebilen  her tasarım uygulanabilir. (Bunun için özel üretim gerekir).

Otomotiv / Ulaşım / Taşıt Araçları Sektöründe DecotransArt:

Otomobillerin iç dekorasyonu, tren ve gemilerin iç tasarımlarında kullanılır. Bu teknoloji otomobillerin iç dizaynlarında karşılaşılan dekorasyon kaplama zorluklarının üstesinden gelmeye, girintili çıkıntılı, farklı ölçü ve şekillerdeki parçaların kaplanarak dekore edilebilmesine imkan sağlar. Tasarımlar en ücra köşe ve açılara uygulanabilir ve kaynaklar boşa harcanmadan üretim hızı artar. 

Döşeme / İç Mimarlık Sektöründe DecotransArt: 

Vinil reçine uygulanmış döşemelerde kullanılır. Kalıcı, derin ve etkili desenler, dekoratif ahşap desenler, damarlı ağaç desenleri veya bir çok başka desenle ürünün kusursuz görünümde olmasını sağlar, Yüksek dayanıklılık özelliği nedeniyle ofis, super market, havaalanı, fuar alanları, spor salonları gibi büyük alanlara sahip işletmelerde özellikle tercih edilmektedir. Aşırı temiz ve lekesiz görünmesi üstün özelliklerinden birisidir. İç mimarlara tasarım ve uygulama zenginliği sağlar. İç mimari için çağdaş ve son derece yararlı bir uygulama malzemesidir. 
Ayakkabi dunyasi modasi modası dünyası kadın ayakkabıları tasarım dizayn sanat art Kadın ayakkabı dünyası dunyasi modasi modası kadın ayakkabıları tasarım dizayn sanat art

Nokta Metal Ltd. Sti. 
Tel : +90 (216) 5457550 / Fax: +90 (216) 5457549
Email : contact@noktametal.com